Hakkımızda

Özlem ve Murat Elçi tarafından 2007 yılında kurulan İkon Perde’nin tescilli markası olan IKN® Accessories artık internet satışıyla da hizmetinizde.
Dünyada 9 ülkede, yurt içinde 250 noktada tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmakta olan İKN® Accessories “İyiden Mükemmele” olan yolculuğunu ilk günkü heyecanıyla sürdürmektedir.
Perde aksesuar ürünlerinde kullanmış olduğu malzemeler yüzde yüz doğal ve orijinal olup kalite standartlarına uygun üretim sertifikaları ile kullanılmaktadır. Kordon, Pasa, Zincir üretiminde kullanılan iplikler dünyanın sayılı firmalarının kullandığıen üst kalitedeki floş iplikten imal edilmektedir.
Profesyonel yönetimi, aldığı danışmanlık hizmetleri ve eğitimleri ile sektöründe dünyadaki ilk beş firma arasında olan İkon Perde, her yıl büyüyerek ve gelişerek öncü özelliğini korumaktadır. Kısa zamanda perde aksesuarının ikonu haline gelen İkon Perde, artık kendi tescilli markası olan IKN®Accessories ile başarılarına yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.
İnternet sitemizde keyifli alışverişler diliyoruz.
 
IKN® Accessories