Ödeme Şartları

Ödeme İşlemleri

Siparişinizi oluştururken 2.aşamada ödeme bilgilerini seçersiniz.


 Sitemizde 2 adet ödeme seçeneği mevcuttur. Kredi Kartı , Havale / EFT.

Kredi kartı

   Sitemizde tüm ulusal bankaların sanal POS sistemi bulunmaktadır. Kullandığınız kredi kartı / banka seçimini bu aşamada gerçekleştirirsiniz. Kredi kartınızla tek çekim ya da taksitli işlem yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptığınız işlemlerde kartınızın türüne göre kredi kartı puanı ya da mil vb. kazanırsınız.
   Bazı bankalarda belli taksit dilimleri için peşin fiyatına taksit uygulaması bulunmaktadır. Bu taksit dilimleri dışında seçim yapmanız durumunda vade farkı alınacaktır.

 
Yeni siparişin iptali

ikn.com.tr'den verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde bilgi@ikn.com.tr adresine mail atabilir yada müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip iptal sebebinizi belirtmeniz (yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) durumunda işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.

Ödeme iadesi

  İptal/iade ettiğiniz siparişlerinizin iadesi onaylandıktan sonra en geç 7 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazılarını iptal edebilirsiniz. Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmektedir.
Kredi kartıyla verilen siparişlerde kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre yapılacaktır.